360°panorāmas

Virtuāla pastaiga 360×180 grādos :)

Sfēriskā panorāma

Trīsdimensiju panorāma veiksmīgi izmantojama ne tikai nekustamo īpašumu biznesā, bet arī citu pakalpojumu jomās. Pielietošanas spektrs ir ļoti plašs. Parastajās fotogrāfijās iespējams raksturot vien atsevišķas detaļas, bet sfēriskajā trīsdimensiju panorāmā skatītājs tver ne vien detaļas, bet visu kopainu. Tādējādi jebkuru vidi vai telpu iespējams attēlot daudz pilnīgāk un objektīvāk, kā arī būtiski palielināt informācijas un iespaidu apjomu. Klātbūtnes efektu nodrošina sfēriskie (360°x180°) panorāmas attēli, kuros iespējams veikt gan horizontālas, gan vertikālas apskates kustības, kā arī pietuvināt un detalizēti aplūkot objekta īpašības. Parastajās divu dimensiju fotogrāfijās telpa ir saspiesta un plakana, toties 3D attēli sniedz pilnvērtīgu ieskatu telpas plānojumā, interjera elementu izvietojumā un to savstarpējās attiecībās. Virtuālā pastaiga ļauj klientam ne tikai uzmanīgi aplūkot konkrēto telpu, bet arī tvert kopainu un sajust tās atmosfēru.
Viss ir vienkārši! Virtuālo pastaigu pa citām telpām var īstenot ar vienu datorpeles klikšķi. Klik! Un jūs no virtuves pārceļaties uz vannas istabu. Klik! Jau esat viesistabā. Virtuālo pastaigu var veikt, vien piesēžoties pie datora. Mūsdienu pasaule vairs nav iedomājama bez interneta un datortehnikas piedāvātajām iespējām. Atliek vien sfērisko panorāmu ielādēt interneta mājas lapā vai CD, un ikviens interesents varēs iepazīties ar jūsu biznesa piedāvātajām iespējām.


Dzīvojamo telpu īre
Trīsdimensiju panorāma – efektīva metode dzīvojamo telpu izīrēšanas biznesā. Sfēriskie attēli sniedz sīku un izsmeļošu informāciju par konkrēto dzīvojamo telpu visās pozīcijās un iespējamos rakursos. Vairs nav nepieciešamība ar katru klientu doties uz izīrējamo objektu. Virtuālā pastaiga ļauj reorganizēt biznesu un padarīt to daudz efektīvāku. Izmantojot 3D fotogrāfijas, ieguvēji ir visi – gan klienti, gan pakalpojuma sniedzēji. Vairs nav lieki jātērē laiks, lai ar katru klientu apmeklētu konkrētu adresi. Trīsdimensiju attēli sniedz ne tikai realitātes sajūtu, tie arī precīzi atspoguļo telpas proporcijas, izmērus un priekšmetu izvietojumu.


Nekustamo īpašumu pārdošana
Nereti rodas sarežģījumi realizēt mājas un dzīvokļus, kas atrodas ārpus pilsētas. Kur ir problēma? Ļaudīm vienkārši nav laika braukāt pa laukiem un skatīt īpašumus. Tagad šo problēmu atrisina trīsdimensiju panorāma, kas dod iespēju paviesoties jebkurā lauku savrupmājā, neizejot no ofisa. Īpašumus var prezentēt gan internetā, gan CD formātā. Izpaliek daudz lieku braucienu, jo klients redz – der vai neder. Izmantojot 3D panorāmu, top vieglāks un uzskatāmāks nekustamo īpašumu aģentūru darbs.


Komercplatību realizācija
Salīdzinot ar dzīvojamajām telpām, ražošanas, tirdzniecības un noliktavu būvēm ir sava specifika. Ir nianses un aspekti, kas ir nozīmīgi un būtiski. Ne visus telpu raksturojumus iespējams attēlot parastajās fotogrāfijās vai video, toties var īstenot ar sfērisko panorāmu. Virtuālās pastaigas priekšrocība – reālo izmēru precīzas proporcijas. Tās ļauj skatītājam novērtēt telpu iespējas un funkcionalitāti. Panorāma dod iespēju saprast, kā telpu labāk un pilnvērtīgāk izmantot. Te ir skaidri redzams, kur atrodas, piemēram, ventilācijas lūka, logi vai durvis. Turklāt iespējams izveidot panorāmu arī apkārtējai videi, kur labi pārredzams teritoriālais plānojums un infrastruktūra.


Viesnīcas un pansionāti
Lai nu kam, bet viesnīcu un pansionātu īpašniekiem trīsdimensiju panorāma ir viena no piemērotākajām metodēm, kā reklamēt savas iestādes un piesaistīt klientus. Nav vajadzības šķiest papīru kilogramus un drukāt reklāmu bukletus. Ierakstot sfērisko panorāmu CD, to var pavairot un izsūtīt potenciālajiem klientiem. Turklāt 3D reklāmas var neierobežoti izvērst internetā. Sfēriskie attēli dod skaidru pārskatāmību un klātbūtnes efektu. Tas viss raisa interesi. Sfēriskās bildes daudz dzīvāk un interesantāk spēj pastāstīt par konkrēto iestādi, nekā to iespēj parastās fotogrāfijas. Aplūkot viesnīcas numuru un kafejnīcu interjeru var no jebkura rakursa un attāluma.


Skaistumkopšanas saloni
Pavisam drīz trīsdimensiju attēli vairs nebūs eksotika, bet gan ierasta un pārbaudīta metode, kā klientus iepazīstināt ar pakalpojumiem. Tas tiešā veidā attiecināms arī uz skaistumkopšanas un veselības uzlabošanas biznesu. Ar 3D panorāmu ir izdevība saistoši demonstrēt salonu iespējas un funkcionalitāti, kā arī uzskatāmi parādīt piedāvājamās procedūras. Virtuālā pastaiga pa skaistumkopšanas telpām – tā ir skaista un piemērota reklāma jebkuram salonam.

Get Adobe Flash playerFitnesa klubi un sporta zāles
Sporta kompleksa ērtības, telpu izkārtojums un piedāvājumi – tas viss iekļaujas un uzskatāmi demonstrējas sfēriskajā panorāmā. Trīsdimensiju ainavu priekšrocības veicinās ikviena kluba apmeklētību. Katrā ziņā – kluba popularitātei tas netraucēs. Aplūkojot 3D attēlus, top skaidrs, kas kur atrodas, cik plašas un funkcionālas ir telpas.


Kafejnīcas, bāri, restorāni
Katrs, kas izmēģinājis spēkus restorāna biznesā, labi apzinās, cik grūti piesaistīt apmeklētājus, ja restorāns vai kafejnīca atrodas kādā klusā vietiņā. Iespējams, daudzi nemaz nezina, cik jauka un mājīga ir jūsu kafejnīca. Laba interneta mājas lapa vai reklāmas CD ar sfērisko panorāmu uzskatāmi noraksturos jūsu iestādes interjera valdzinājumu un burvīgo atmosfēru.


Naktsklubi
3D attēli sniedz priekšstatu, kas ir kas. Tie piedāvā pilnvērtīgu ieskatu kluba telpās, informē par iespējām un rada īpašu noskaņu. Neviens fotoalbums nespēj sacensties ar virtuālu pastaigu naktsklubā. Tas viss ir pārāk interesanti, lai piedāvājumu atstātu bez ievērības.

Get Adobe Flash playerVeikali un tirdzniecības centri
Sfēriskā ainava – lielisks instruments un palīgs tirdzniecības centru un veikalu reklāmām. Nebūtu prātīgi palaist garām šo iespēju. Tā paver izdevību ar gaumi un izdomu akcentēt savus piedāvājumus. 3D panorāmai piemīt klātbūtnes efekts. Tas ir veids, kā saintriģēt klientus un uzspodrināt savu zīmolu.


Automašīnas un autosaloni
Skaidrs, ka sfēriskā panorāma spēj pastāstīt daudz vairāk nekā vienkāršas fotogrāfijas vai videoklips. Radīt vizuāli pievilcīgu iespaidu par autosalonu un tā piedāvātajiem modeļiem – tas ir piemērots uzdevums 3D attēliem. Turklāt objektus var pietuvināt un attālināt, apskatīt modeļus no dažādiem skatu leņķiem, pagriezt sev vēlamā rakursā – no priekšas, aizmugures, sāniem un augšas. Tas ir interesanti un saistoši.


Jahtas un motorlaivas
Plakanās fotogrāfijas nespēj potenciālajiem pircējiem radīt pilnvērtīgu priekšstatu par iespējām uz konkrētās jahtas vai motorlaivas. Lai klienti saprastu, kādu jahtu viņi vēlas iegādāties vai iznomāt, nepieciešama virtuāla pastaiga pa klāju un ielūkošanās kajītē. 3d panorāma – tās ir precīzas izmēru proporcijas. Tā ir iespēja uzkāpt uz jahtas, sēžot ofisā  pie datora! 3D panorāma spēj nodemonstrēt visas ekstras un priekšrocības.


Medicīnas centri un zobārstniecības kabineti
3D tehnoloģijas uzskatāmi nodemonstrēs medicīniskās iestādes pakalpojumu plusus un priekšrocības. Trīsdimensiju panorāma lieliski prot veidot telpiskuma sajūtu, kas rada mājīgumu un drošību. Un tas ir būtiski. Klientiem radīsies vēlme iegriezties tur, kur ir droši.
Muzeji un izstāžu zāles
Kā vēl precīzāk uzburt izstādes vai muzeja atmosfēru, ja ne ar sfēriskās panorāmas palīdzību?! Lai muzeju un izstāžu zālēm netrūktu apmeklētāju, nepieciešama intriga. Interesentiem vēlams kaut nedaudz pagaršot izstādes un ekspozīcijas gaisotni, veicot virtuālu pastaigu. Iesākot pastaigu virtuāli, radīsies vēlme to pabeigt reāli.


Pilsētas vērtības
Ar trīsdimensiju ainavu var pārliecinoši reklamēt ikvienas pilsētas arhitektūras pērles, kultūrvēsturiskus pieminekļus un citas interesantas vietas. Neviens fotoalbums nespēs nodot skatītājiem pilsētas īpašo auru. Var izveidot vides detalizētu karti, lai dotos nelielās virtuālās pastaigās. Ielas, mājas, kanāli un tilti – gluži kā realitātē! Izvērstas trīsdimensiju reklāmas – tas ir lielisks veids, kā celt pilsētu prestižu un pievilināt tūristus.
Ekotūrisms
Ekotūrisms – tas ir bizness, kas ar katru gadu kļūst arvien populārāks. Tas ir ne tikai atvaļinājums pēc stresa pilna darba, bet arī veselības uzlabošana un patīkama relaksācija. 3D panorāma ikvienam interesentam ļaus saprast un sajust, cik jauks un burvīgs ir tas dabas stūrītis, kas viņu sagaida nākamajās brīvdienās. Patīkamu atpūtu!


Izglītības iestādes
Ņemot vērā mācību iestāžu daudzveidīgo un dažādo specifiku, to reklāmas nereti ir pārāk deklaratīvas. Studentu izvēli bieži vien nosaka tradicionālie priekšstati par konkrēto mācību iestādi, bet šos priekšstatus var būtiski paspilgtināt ar sfēriskās panorāmas palīdzību. Tā ir iespēja nodemonstrēt skolas telpas tā, lai students sajustos kā mājās. Un būt mājās – tas ir ērti un patīkami.
Virtuālā pastaiga
Tās ir vairākas 3D panorāmas, apvienotas aktīvajās zonās ar pāreju no vienas uz otru. Virtuālā pastaiga var sevī ietvert arī statiskas fotogrāfijas, muzikālus pavadījumus, videoklipus un flash.
Kā lietot
Sfēriskā 3D panorāma un virtuālā pastaiga ir interaktīva. Lai veiktu apskati, nospiediet datorpeles kreiso taustiņu, un, to pieturot, virziet vēlamā virzienā. Lai pietuvinātu vai attālinātu objektus, izmantojiet datorpeles ritentiņu vai arī klaviatūras taustiņus Shift/Ctrl.

Piedāvāju Jums izveidot augstas izšķirtspējas 360 grādu panorāmas fotogrāfijas, Virtuālās tūres, Virtuālie ceļojumi, Web dizains un izstrāde

Virtuālās ekskursijas / virtuālās tūres piedāvā interaktīvu apskates veidu, kas

šobrīd mārketinga speciālistu vidū tiek atzītas par vienu no

progresīvākajiem jaunumiem komunikācijā ar klientiem.

Multimediju 360° virtuālā tūre – iespēja Web lapas apmeklētājam

redzēt telpisku, pilnīgu (no griestiem līdz grīdai) un kustīgu attēlu

izvēlētajai vietai, kā arī panorāmā pietuvināt jebkuru reālu punktu telpā

sīkākai apskatei.

Freedom Monument Riga

Buy print

The Freedom Monument, so-called because of its dedication to “Fatherland and Freedom” marked by the friezes around the base, signals the beginni…(more)

House of Blackheads, Ratslaukums, Riga

Buy print

Melngalvju nams (The House of Blackheads), the impressive Gothic treasure of Riga, was first mentioned in 1334 as a building owned by the …(more)

St. Peter’s Church, Riga

Buy print

First mention of the St. Peter’s Church is in records dating to 1209. The church was a masonry construction and therefore undamaged by a city f…(more)

LIDO Recreation Centre

Buy print

The LIDO Recreation Centre in Krasta street 76, Riga, was opened at the end of 1999. The LIDO Recreation Centre which has, in some respect, bec…(more)

1905 monument Riga

Buy print

Very few Russian Monuments remained in Riga since USSR collapse. One of them located on the right embankment between Stone and Railway bridges.It i…(more)

Railway Bridge in Riga

Buy print

Information on the railway bridges over the river Daugava in RigaThe first railway bridge over the river Daugava was opened on 1 January 1873 in the…(more)

Radisson Blu Hotel Latvija

Buy print

Explore Old Town attractions and entertainment near this hotel in Riga Located in the heart of the city’s thriving business and shopping di…(more)

Leave a Reply

Draugiem.lv pase

Switch to our mobile site